اخبار

استقبال از تولیدات شرکت های ایرانی در نمایشگاه دیجیتال روسیه

به گزارش ایرنا ، این نمایشگاه  با حضور ۱۶۰ شرکت معتبر بین المللی از ۲۰ کشور از جمله ۹ شرکت دانش بنیان از جمهوری اسلامی ایران  از روز دوشنبه در محل دائمی نمایشگاه‌های مسکو (اکسپوسنتر) گشایش یافته است. در این نمایشگاه شرکت های  «پیشتازان امن کاوی ، «عماد»، «توسعه گران نرم افزار آذربایجان»، «تلکام ترونیکس»، «مکان پرداز رایمند»، «شهاب»، طرح و پردازش «غدیر»، «لینکپ»، «نیان الکترونیک»  «آکوداینا» تازه‌ترین دستاوردهای خود را در حوزه دیجیتال، ناوبری، ارتباطات و مخابرات در این نمایشگاه چهار روزه عرضه کرده اند.

حضور شرکت های ایرانی در این نمایشگاه با حمایت و پشتیبانی کامل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری  انجام شده است. آرش درودی، مدیرعامل شرکت سفیر و کارگزار رسمی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در فدراسیون روسیه و مسوول برگزاری و معرف نمایشگاههای ایرانی در روسیه به ایرنا گفت: غرفه های ایرانی حاضر در این رویداد  طی دو روز گذشته با استقبال بسیار خوب روس ها روبه رو شده است بطوری که برخی از شرکت های روسی برای همکاری با شرکت های ایرانی ابراز تمایل کردند. آندره ملافچنکو، مدیر گروه صنعتی «پروم کومپوزیت» روسیه نیز با تجلیل از حضور شرکت های ایرانی در این نمایشگاه گفت: با بررسی تولیدات و ابتکارات قابل توجه شرکت های ایرانی تمایل پیدا کرده ایم که با آنها ها همکاری و تولیدات مشترک داشته باشیم.  وی گفت: حدود ۱۶۰ شرکت معتبر از روسیه و همجنین ۲۰ کشور از جمله ایران جدیدترین دستاوردهای حوزه راداری، تجهیزات هدایت و کنترل هوایی و کشتیرانی، سیستم‌های نوین ماهواره‌ای، عکسبرداری هوایی برای بررسی وضعیت آب و هوا، بلایای طبیعی در در محل دائمی نمایشگاه‌های مسکو به نمایش گذاشته اند.

منبع: خبرگزاری ایرن
———–آبان ۱۳۹۹———–

فراخوان همکاری با شرکت های ارزش‌افزوده تلفن ثابت منتشر شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شرکت مخابرات ایران، این فراخوان با هدف کارآمد سازی شبکه ارتباطی و یکپارچه‌سازی ارائه خدمات ارزش افزوده تلفن ثابت اعلام شده است. تجمیع تمامی سرویس‌های ارزش‌افزوده بر یک بستر مخابراتی، رشد روزافزون سرویس‌های ارزش‌افزوده، ایجاد نوآوری به همراه ارائه مناسب‌ترین قیمت و ایجاد مزیت رقابتی در بازار ارتباطات کشور از جمله اهدافی است که در این فراخوان اعلام شده و کلیه فعالان بازار اقتصاد دیجیتال می توانند در این باره همکاری کنند. مدیریت یکپارچه سرویس‌های ارزش‌افزوده، بهبود محصولات کنونی، تحقیق و توسعه محصول، خلق محصول جدید و مدیریت استارتاپ‌ها از جمله محورهای این همکاری است.

این قرارداد همکاری در حوزه خدماتی همچون مشارکت در تأمین و ارائه خدمات ارزش افزوده (IVR)، خرید ترافیک محتوای دیجیتال، ارائه سرویس های ارزش افزوده در حوزه دیتا و اپلیکیشن ها و پیامک صوتی و متنی، با مجری طرح توسعه خدمات ارزش افزوده بر بستر شبکه تلفنی و دیتای ثابت در شرکت مخابرات ایران منعقد می شود.

منبع: خبرگزاری مهر
———-آذر ۱۳۹۸———–